Pranie i zmywanie

A więc – Earth Friendly Products

Ponownie pranie i zmywanie. Niestety jest dość mało materiałów informacyjnych nt. produktów Ecos, sprzedawanych pod marką Earth Friendly Products. Szukaliśmy ale znaleźliśmy niewiele ponad materiały udostępnione przez producenta.
Kanał na Youtube gdzie można posłuchać trochę o środkach do prania:

Producent udostępnia parę spotów reklamowych, np.:

Na szczęście, mimo dość słabego marketingu, produkt sam się broni swoją jakością :-).

Ponadto, można wypunktować parę danych*:

 • Wiele olejków eterycznych używanych przez EARTH FRIENDLY PRODUCTS jest certyfikowanych jako ORGANICZNE przez National Organic Programme ( NOP) wchodzący w skład Departamentu Rolnictwa (Department of Agriculture – USDA). NOP bada wszelkie aspekty działalności certyfikowanej firmy, od początku procesu pozyskania surowców, poprzez formę dostaw na sprzedaży kończąc.
 • Od 2009 roku flagowy produkt ECOS (płyn do prania) jest najlepiej sprzedającym się ekologicznym detergentem na świecie.
 • EARTH FRIENDLY PRODUCTS jako pierwsi zaprzestali używania soli we wszystkich swoich produktach.
 • W grudniu 2009 roku, Van Vlahakis podjął radykalną a zarazem pionierską decyzję o zakończeniu produkcji proszków do prania i zmywarek. W czasach, kiedy zmiany klimatyczne powodują zmniejszenie zasobów wody, jesteśmy zmuszeni do oczyszczania ścieków i ponownego używania tak pozyskanej wody. Proces oczyszczania wody jest kosztowny a sól stanowi dodatkową komplikację tego procesu. Proszki do prania mogą zawierać do 80% soli przez co oczyszczanie może być nieskuteczne. EARTH FRIENDLY PRODUCTS zwraca uwagę na ten problem poprzez wstrzymanie produkcji proszków opartych na soli i szerzenie świadomości konsumentów.
 • EARTH FRIENDLY PRODUCTS jako PIERWSI wyeliminowali rakotwórczy składnik 1,4 dioxane ze wszystkich swoich produktów.
 • Jako pierwsi i jedyni na świecie Earth Friendly Products produkują opatentowany żel do zmywarek WAVE® Gel o neutralnym pH.

Mamy nadzieję, że to wystarczy aby przekonać Państwa do zakupu, do odważnych Świat należy!!

(*) – Dane wg. oficjalnego dystrybutora, firmy BG Sp. z o.o.

Drukuj tylko wpis

2 comments on “Pranie i zmywanieDodaj swój →

  1. Dziękujemy za zainteresowanie. Polecamy wizytę w naszym sklepie stacjonarnym lub niedługo, w pełni funkcjonalnym, internetowym: zakreconysloik.com.pl
   Aktualnie mamy małą promocję – do każdego zakupionego produktu Earth Friendly Products dodajemy mydło ekologiczne wybrane z: http://zakreconysloik.com.pl/pl/c/Kosmetyki/30/1/default/1/f_producer_69/1
   A przy większych ilościach będziemy mogli negocjować cenę :-).

   ZAPRASZAMY

Dodaj komentarz